FAQ

 • Чи виготовляєте ви меблі на замовлення?
  Чи можете зробити ваші моделі у інших розмірах?

  Ми підібрали максимально широку лінійку моделей, щоб вам було з чого вибрать. Проте якщо вам потрібен індивідуальний розмір будь-якого предмета з наших колекцій, ми можемо зробити його по вашим побажанням, при цьому важливою умовою є - збереження дизайн-концепції предмета, щоб ви отримали очікуваний результат.

  Оскільки виробнику необхідно буде розробити нову технологічну карту і шаблони для індивідуального розміру, строки та вартість такого виготовлення складе повинні узгоджуватися в індивідуальному порядку.

  Чи зробите меблі за індивідульними кресленнями?

  Меблі за вашими кресленнями та індивідуальними розмірами ми робимо тільки для бізнес-проектів (магазинів, готелів, салонів, дитячих садів, клінік і т.д). Меблі на замовлення для дому ми НЕ ВИГОТОВЛЯЄМО. Але ми з задоволенням допоможемо підібрати вам необхідні предмети з наших колекцій.

 • Де можна побачити вживу ваші меблі?

  Обрані моделі ви можете побачити на нашому складі:

  М. Бровари, вул. Онікієнка 75a ( за попередньою домовленістю).

  Якщо у вас немає можливості приїхати, ми відправимо відеоогляди товарів та при необхідності зразки матеріалів.

   

   

 • Що таке фанелам (фанера з HPL ламінуванням) та чим він відрізняється від фанери?

  Якщо ви вибираєте наші вироби в білому або чорному кольорі, вони будуть виготовлені з фанелама - березової фанери з ламінуванням. Завдяки ламінації досягається глибокий і рівний білий і чорний кольори. Для того, щоб на чорному  та білому не залишалися відбитки пальців, ми обрали ФАНЕЛАМ з матовим HPL покриттям Anti-Finger. Для виробів в кольорі береза, ми використовуємо вологостійку березову фанеру, яку додатково вкриваємо трьома шарами  лаку.

 • Яку гарантію ви даєте на ваші меблі?

  МАЙМО дає гарантію 18 місяців на всі товари.

  Якщо при отриманні товару ви виявили, що ваш товар має заводський дефект, не вистачає деталей, товар пошкоджений при транспортуванні перевізником або у вас є інші зауваження, зверніться до відділі по роботі з клієнтами, написавши на e-mail або зателефонувавши за телефонами, вказаними у Контактах . Опишіть проблему, додайте фотографії та вкажіть номер, дату замовлення і свої контактні дані. Ми зв'яжемося з вами одразу відразу після обробки звернення. Ми замінимо товар, пошкоджену або відсутню деталь.

  Відділ по роботі з клієнтами:

  +38 (067) 510 66 22

  Якщо в процесі використання проявилися дефекти: з'явилися тріщини, відшарувалася фарба, поламався механізм - ми здійснимо гарантійний ремонт товару протягом 10 - 15 робочих днів після звернення і підтвердження гарантійного випадку згідно Публічної оферти. У разі дефекту через неправильне використання гарантія не поширюється. Дефектами не вважаються незначні розбіжності відтінків дерева, металу, видимі сучки в торцях фанери, оскільки фанера, дерево і натуральний шпон - природні матеріали.

 • Чи здійснюєте Ви доставку до квартири і підйом на поверх?

  Ми здійснюємо доставку транспортними службами, де ви можете замовити, як окрему послугу підйом  на поверх. Вартість такої послуги залежить від поверху та наявності ліфту. Доставка оплачується покупцем окремо.

  Для замовлень від 25 тис. грн доставка- БЕЗКОШТОВНА.

  Для замовлень від 25 тис. грн. по Києву та Киїській області можлива доставка нашою кур'єрською службою  з підйомом на поверх.